Vállalati pénzügyek

 

Vállalkozásunk jelenlegi helyzete

a vállalkozásunkkal kapcsolatos múltbeli döntéseink

és választásaink következménye.

 

Vállalkozásunk jövőbeni pénzügyi helyzete attól függ,

milyen döntéseket hozunk ezzel kapcsolatban itt és most!

Összeállítottam egy „bemutatkozást” arról, hogy mi az, amivel én foglalkozom, tapasztalatom alapján hol lehetnek egy vállalkozás pénzügyeiben kapcsolódási pontjaink, és mi az, amiben én egy cég, egy vállalkozó — az Ön hasznára lehetek.

Szeretnék mutatni néhány olyan problémát, ami általában minden vállalkozót nagyon zavar, és van rá megoldás. Nem mindig egyszerűen, de van.

Ezeket a mai kérdéseket tudjuk egy személyes találkozón sorra venni és mérlegelni, hogy milyen megoldások lehetnek, milyen átcsoportosítási, optimalizálási lehetőségeink kínálkoznak.

 

Melyek ezek?

 

I.   Pénzügyi megoldások

Kötelező bérkompenzáció

Fejlesztési tartalék képzése

Vezetők, Kulcsemberek, a cég erős embereinek javadalmazása – a nyugdíj árnyékában

Béroptimalizálás

Biztosítékok – másképp

Utódlás – Üzlettársi biztosítás

Adózás elhalasztása

Cafeteria

 

 

II.   Alapítványi megoldások

Innovációs járulék

Szakképzési hozzájárulás

Tandíjak

Adomány

Önkéntesség

 

 

III.   Biztosítások

A biztosítást mindig az esemény előtt egy nappal kell megkötni, csak nem tudjuk, melyik az a nap!


Nekem indulásnak ennyi elég is, letöltöm a teljes anyagot itt és máris kérek egy személyes konzultációt:

Az Ön neve: (kötelező)

Az Ön email címe: (kötelező)

Az Ön telefonszáma: (kötelező)

Cégnév

Az Ön üzenete, amit fontosnak tart:

captcha

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Powered by WordPress | Shop Free Cellular Phones at Bestincellphones.com. | Thanks to Best CD Rates, iCellPhoneDeals.com Offers Best Cell Phone Deals. and Incinerador De Grasa

© 2010-2012 Dusik Andrea pénzügyi tanácsadó oldala All Rights Reserved -- Copyright notice by Blog Copyright