Nyugdíj – Privát nyugdíj – Elegendö nyugdíj

Ön és számos polgártársa szinte a mai napig úgy gondolta és hitte, hogy akkor, amikor már nem akar, nem tud, vagy nem hagyják tovább dolgozni és végre abbahagyja a munkáját, akkor a nyugdíjként kapott jövedelméböl meg fog tudni élni. Ez már jó ideje nem igaz. Van olyan most nyugdíjba menö vállalkozó, aki 32 ezer forintot kap havonta! A nyugdíjba menök már manapság is átlagosan 30-50%-os életszínvonal zuhanást élnek meg. Késöbb ez a helyzet még tovább romlik.

Az Ön nyugdíjának forrását nem tüntette el senki, sokkal inkább az történt, hogy elfelejtették Önt figyelmeztetni: 2012-töl, amikor az ötvenes években született nagy létszámú nemzedékek –ráadásul világszerte- elmennek nyugdíjba, felborul a nyugdíjasok és a keresök aránya. Az e célra befolyó összegek még a mai szerény összegü nyugdíjak finanszírozására sem lesznek elegendöek.

Nézzen szembe a valósággal – ha ön még nincs 50 éves, eddig viszonylag jól keresett vagy vállalkozó volt, akkor el kell felejtenie azt a gondolatot, hogy majd a nyugdíjából megél.

Szerintem ezt Ön már eddig is sejtette. Valahol a tudata mélyén mindig is ott motoszkált ez a gondolat. Persze megteheti majd, mint ahogy tervezik, hogy csak késöbb, akár hetven éves kora felett megy el nyugdíjba. Ön szeretne hetven éves korában még dolgozni? És nem kedvtelésböl, hanem muszájból!

Párizs, London, Róma – bármerre is jár a világon, gazdag frissnyugdíjasok tömegeivel találkozhat. Amerikaiakkal, japánokkal, németekkel. Ök hogyan csinálják? Legtöbbjük hazájában egyáltalán nincs is állami nyugdíj! Szerencséjük volt, mert ezt ök a kezdetektöl fogva tudták, ezért fel tudtak rá készülni, és maguk építették fel a gazdag és gondtalan nyugdíjas évekhez szükséges tökét. Ilyen egyszerü.

Ön is megteheti!

Ma már ugyanazok a töketeremtési lehetöségek Önnek is rendelkezésére állnak. Ugyanazokkal a korszerü értékpapír alapú megoldásokkal Ön is felépítheti azt a tökét, amivel Önnek is anyagi gondoktól mentes öregkora lehet. Mindössze szakértö segítségre van szüksége. Független tökepiaci szakértöként megkeresem Önnek a legkedvezöbb megoldást.

Szánjon rá idöt!

Egyszer szembe kell néznie a tényekkel és az eddig csak rémálmaiban jelentkezö félelmeivel a saját nyugdíjával kapcsolatban! Szánjon rá egy órát életéböl – és a jutalom sok-sok gondtalan és boldog nyugdíjas év lesz!

Késlekedik? Halogat? Minden ilyen hónap – 5.000 forinttal kevesebb havi nyugdíj!

Járt már úgy, hogy valaminek a megtételét húzta-halasztotta? Aztán amikor mégis rászánta magát, megtette és túl volt rajta, már nem is értette, miért nem határozta el már korábban magát.

A nyugdíjas évekre a töke felépítése ugyanilyen dolog. Minél korábban teszi meg az elsö lépést, annál kevesebbe kerül! Egy negyvenes éveiben járó embernek minden hónap halogatás akár 5.000 forinttal kevesebb havi nyugdíjat jelenthet.

Szánjon rá egy órát, egy díjtalan tanácsadásra! Most, amikor még rendben megy az élete!

Egyszer mindenképpen el kell kezdenie kezelni ezt a problémát! Ugye nem akkor akar szembenézni a problémával, amikor már a kényszer és szorongatottság állapotában lesz?

Jelentkezzen egy kötelezettségmentes tanácsadásra!

Élethelyzetének megfelelöen segítenek összeállítani nyugdíjfelépítési programját. Az elsö alkalom díj- és kötelezettségmentes.

szemelyes-tanacsadas

Személyes tanácsadás


Rövidesenl visszahívom, hogy idöpontot egyeztessek Önnel.
Az adatokat bizalmasan kezelem és harmadik félnek nem adom át. A hirdetmény nem minösül közvetlen ajánlattételnek.

Powered by WordPress | Shop Free Cellular Phones at Bestincellphones.com. | Thanks to Best CD Rates, iCellPhoneDeals.com Offers Best Cell Phone Deals. and Incinerador De Grasa

© 2010-2012 Dusik Andrea pénzügyi tanácsadó oldala All Rights Reserved -- Copyright notice by Blog Copyright